Rensselaer Junior-Senior High School Honor Roll

1st Qtr. Honor Roll (Nov. 2021)

6th Grade Principal’s List
Mason Amodeo-Duket
Jason Bristol Jr.
Donald Burdek
Logan Butler
Mi’Kai Carter
Grayson Clemente Arnold
Sophia Corrodore
Adalynn Cotugno
Owen Darby
Madin Darji
Tejas Darji
Jessica Defreest
Peyton Gardenier
Caleb Granger
Wayne Gyi
Jayana Hamilton
Ava Hammond
Savannah Hay
Nevaeh Holmes
Adam Howland Jr.
Liam Kirker
Paige Lawson
Bentley Le
Shiloh Macapinlac
Cortez Martin Jr.
Aven Nadeau
Jessica Naing
Samir Pirani
Ricardo Plowden Jr.
Matthew Ramos
Jaeda Redcross-Sousie
Adriana Roberts
Elias Rosario
Eh Wah Shee
Harmony Smith
Jordan Sousa
Brody Spiak
Racheal Sung
Jaylaun Sydnor
Madysen-Rose Tate
Teagan Taylor
Kevin Thein
Carla Torres
Aaron Twiggs Jr.
Stephen Vadney Jr.
Emma Williams
6th Grade Honor Roll
Jivonte Banks
Kelsey Carroll
Liam Darby
Milo Nash
Aidan Phipps
Harold Plue V
Yalismar Rojas
Malik Walker
Da-Asia Williams
6th Superintendent List
MyAngel-Essence Dale
Jada Fontenelle
Skylar Haight
Grace Hennessy
Khloe Joy
Lucas Kyaw
Zinte Melton Jr.
Caidon-David Miller
Kylee Munguia
Austin Omes
Christopher Schrimsher
Zy’Aire Smith
Braiden Stanfield
7th Grade Principal’s List
Jolene Chisholm
Johanna Degan
Ahliciya Dempsey
Alexis Duffer
Adrina Fisk
Da’Mir Hoke
Jason Jones Jr.
Aiden LaBelle
Susan Moekyaw
Briana Pillow
Danlee Romain
Naykhee Saw
Nayt Saw
Brandon Sawyer
Aliha Shahzad
Savannah Slaughter
Mathayus Stephens
Aalana Twiggs
Benjamin Weston
Najaya Williams
7th Grade Honor Roll
Anthony Burrell
Evan Corrodore
Giomanni DiCarlo
Alexia Gondola
Joziah Guthrie
NaiJee Koonce
Braelyn Nadeau
Antonio Perone
Milo Phillips
Alexander Pollicino
Payton Schmitz
Jordyn Slade-Davis
Elizabeth Tanner
Min Zin
7th Superintendent List
Dwayne Acevedo
Robert Bliss
James Carofano
Caleb DeJesus
Mia DeLuke
Aubrie Dennis
Nicholas DeSanto
Malaki Edwards
Jadyn Everett
Nathan Fiacco
Gianna Gonzalez
Taylor Harris
Christopher Kindlon Jr.
Amir Looney
Jahcere McNab
Dayton Monroe
Nayelly Nunnally
Deziyah Perry
Brooklynn Proper
Mackenzie Reynolds
Branson Stanfield
Paytan Williams
8th Grade Principal’s List
John Albarelli III
Kylee Bristol
Carter Clay
Kevaia Dozier
George Krause
Joshua Kretzschmar
Angelica Lawrence
Olivia Lwin
Loren Mollenkopf
Charlie Moore
Ava Muller
Jayaditya Palai
Olivia Palmer
Ray Paw
Desmond Pickens Harrison
Niya Roberts
Mia Robles
Aiden Roldan
Paw Soe
Jaslene Stengel
Sarah-Elizabeth Sweet
St. Thomas
8th Grade Honor Roll
Andrew Alvarado
Laila Cook
Arianna Cridelle
Emmarie Dennis
Makenzie Dennis
Kayli Jenkins
Savannah Jones
LyRick Plowden
Zachary Reed
Bianca Santana
Ryan Seney
8th Superintendent List
Ava Atchinson
Camren Batchelder
Jenna Broadhurst
Amya Conyers
Vincent Cotugno Jr.
Antonio Falu-Garcia
Miguel Falu-Garcia
Niere Ford
Victor Gaillard
Cloey Hennig
Kristy Kindlon
Austin Kirker
Claude Long
William Mason III
Cheyanne McWhirt
Justin Miers Jr.
Alyssa Miller
Nisye Miller
Lin Nyan
Nevaeh Prugel
Brent Richardson
Ian Shattuck
Adriana Smalls
Htoo Wah
Peyton Weaver
9th Grade Principal’s List
Connor Bernard
Caroline Billetts
Briana Fitzgerald
Miracle Hackett
Joe Lian
San Marlar
Nyeinsuu Moekyaw
Oliver Nash
Eneri Paniagua Clemente
Ashleigh Patterson
Sean Richardson
Lilly Scarborough
Jacob Schultz
Kyaw Soe
Brianne Stanfield
Saw Wah
9th Grade Honor Roll
Malcolm Bartlet
Aja Barton
Giavonna Eugene
Savannah Evans
Emily Girard
Olivia Hanks
Julia Melchior
Phoebe Pershyn
Dominic Reed
9th Superintendent List
Nicholas Abair
Assem Abuzaid
Emily Carey
Shane Conway Jr.
Jaidyn Conyers
Gabrieliz Cruz Palacios
Mackenzie Davenport
Patrick Kurtz
Alexander Luciano Jur.
Joslin Martin
Allianna Plue
Austin Plue
Tessa Pollicino
Trinity Prugel
Keyorie Rich
Ethan Ryder
Jianna Santon
Lilyonna Smith
Brian Stanfield
Brandon Stanfield Jr.
Aiden Taylor
10th Grade Principal’s List
Cassidy Darby
Seth Krause
Lydia Kyaw
Finnegan Lynch
Xavier Rosario
10th Grade Honor Roll
Nevaeh Blandin
Trinity Burrows
Christopher Carter
Tyeshia Howard
Arianna Kellogg
Min Kyaw
Jack Melchior
Devin Mercer
Ashleigh Paquin
Faith St. Williams
10th Superintendent List
Shahd Al Nakib
Azaani Allen
Eric Bates
Stone Cold
Gregory Davies Jr.
Avrielle DeJesus
Kylar Fiacco
Berlinda Fleurimond
Zia’naysha Freeman
Sara Gelani
Damien Houle
Napolean Htoo
Robert Hussey
Jaykob Jones
Malovia Jones
Estelle Krause
Rebecca Lusk
Shayla Lynch
Devien Njenga
Ta Paw
Tyler Rider
Morgan Sawyer
Nickoli Sherwood
Kimanie Songui Jr.
Ivy Stay
Laurel Storm
Giovanni Stuto
Michael Sumner Jr.
Sui Sung
Joslyn Teal
Angel Ulloa
Mackenzie Villegas
11th Grade Principal’s List
Liliana Albarelli
Skylar Brown
Felina DeThomasis
Abigale Dunlavey
Alexandra Dunlavey
Kyaw Lin
Elizabeth Matthews
Karleigh Matthews
Nicholas Maxian
Leanna Mc Donald
Char’Keyah McCormick
Emma Moore
Helena Rodriguez
Jillian Sargent
Angelica Slingerland
Jessica Slingerland
Ryan Slingerland
Hser Yo
11th Grade Honor Roll
Aedan Cannon
Zulet Htwe
Liam Kane
Natalie Kurtz
Eh Doh Moo
Alexandra Pagan
Nicholas Pershyn
Katya Rider
Chasin Slade-Davis
11th Superintendent List
Xavier Baker
Krish Dewan
Veronica Downey
Anaysha’ly Gibson Burrell
Toni Girgenti
Daniel Harwood
Lwel Htoo
Tajae’ Johnson
Amarion Knowlton
Hser Kee La
Jose Padilla III
Emily Rodriguez
Yaelis Rojas
Ariella Ryder
Joey Solomon
Charlie Sousa
12th Grade Principal’s List
Matthew Bates
Madeline Bollman
Jamieson Caywood
Grace Cross
Abigail Davies
Deanna Edge
Jaylee Gier
Erin Gillan
Caleb Goodell
Chelsey Gregory-Warner
Matthew Hall
Ah’Mani Jones
Jada Karlquist
Chelli Lopez
Gael Pena-Reyes
Carrie Salvinski
Eisandar Soe
Moo Soe
Emily Sousis
Aung Thu
Michaela Villegas
12th Grade Honor Roll
Gregg Barton
Brooklyn Corrodore
Ceyonce Hackett
Lwel K Baw Htoo
Taylor Leonard
Bella Lieberman
Paul Scarborough
12th Superintendent List
Ameer Al Nakib
Jasmine Allert
Riley Andrews
Hunter Breedon
Alana Burden
Qua-Vaughn Eason
Brenden Hardy
James Hurley
Rileigh Kelty
Cameron Mead
Jeffrey Miller Jr.
Aylianna Miner
Layla Mujalli
Myo Pine
Lwel K Baw Say
Juan Solomon
Sheila Tanner
Aidan Vargas-Paolelli
Aung Zaw